Design Blog 3D

Podpořte náš blog

Jestli Vám byl náš blog přínosem, velmi bych ocenil, kdyby jste zvážili jednu z nabízených možností jak ho podpořit. Nemusí Vás to stát ani korunu.

DĚKUJI ZA VAŠI NÁVŠTĚVU

Těší mně, že jste zakotvili na našem malém ostrůvku inspirace uprostřed oceánu s jménem internet. Ať už si jenom vylepšujete stávající bydlení, nebo se chystáte do nového, doufám, že jste zde našli dostatečnou porci informací a inspirace.

Jestli Vám byl náš blog přínosem, velmi bych ocenil, kdyby jste zvážili jednu z nabízených možností jak ho podpořit. Nemusí Vás to stát ani korunu. Jak nás tedy můžete podpořit?


SDÍLEJTE NA SOCIÁLNÍ SÍTI

Je to nejjednodušší způsob jak náš blog podpořit a je zcela zadarmo. Sledujte náš blog na sociálních sítích. Líbí se Vám některý článek? Myslíte, že by se mohl líbit i Vašim přátelům? Sdílejte a lajkujte ho na Facebooku, Twitru či Pinterestu. Znamená to pro nás víc, než si myslíte 🙂


MYSLETE NA NÁS PŘI VAŠEM PŘÍŠTÍM ONLINE NÁKUPU

Využijte některý z našich partnerských odkazů. Ať už nakoupíte cokoliv, nebude Vás to stát nic navíc, naopak nám to hodně pomůže. Zaplatíte stejně jako při běžném nákupu. Jediný rozdíl je ten, že  při nákupu použitím našeho partnerského odkazu, přijde malé procento ze zisku na činnost našeho blogu.

Stačí kliknout na některý partnerský odkaz níže, nakoupit a je to. U některých stránek je nutné odsouhlasit přijetí souborů cookies, aby vše proběhlo úspěšně.

Naši partneři:


PŘÍMÁ PODPORA

Poskytl Vám náš web užitečné tipy nebo inspiraci pro Váš interiér? Chtěli by jste se nám nějako odměnit? Ačkoliv nežádáme nikoho o přímou podporu, jestli se rozhodnete dobrovolně náš web podpořit nebudeme odmítat. Ujišťuji Vás, že veškerý finanční přínos půjde na provoz a rozvoj webu.


PROČ PODPOŘIT DesignBlog3D?

Tento blog je náš vedlejší projekt. Věnuji se mu ve volném čase a všechno tohle se snažím vybudovat bez rušivých reklam a bannerů. Žádné vyskakovací video reklamy a jiné iritující marketingové hrůzy.

V dnešní době ale nic není zadarmo. I tato stránka vyžaduje více než jenom časovou investici. Webhosting, Doména, Šablony, Plug-iny… a další drobné služby vyžadující měsíšní náklady.

Chci aby DesignBlog3D rostl a nabízel více kvalitních článků a galerií. Chci aby byl místem kam se budete rádi vracet pro Váš pravidelný zdroj inspirací. To však zvládnu jedině s Vaší pomocí. Stačí, když nás budete sdílet na sociálních sítích, nebo nakupovat přes naše partnerské odkazy. A jestli se rozhodnete podpořit nás přímo, máte volnou cestu. V každém případě, Vám bude patřit naše vřelé a upřímné děkuji.