Design Blog 3D

O blogu


Co je DesignBlog3D?

V první řade je to můj osobní projekt, na kterém pracuji během navrhování. Rád bych o něm uvažoval jako o veřejném deníku designéra. Budu zde psát převážně o interiérech, které  tvořím pro studio www.interierstudio3d.cz, ale také budu psát o interiérech mých kolegů. Kromě toho zde budu popisovat své zážitky ze světa designu, různé designové tipy a triky a případně i nějaké recenze a seznamy oblíbených produktů.


Co Vám nabízí DesignBlog3D?

Může Vám sloužit jako pravidelný zdroj inspirace ze světa interiérů. Každý návrh nabízí kromě galerie obrázků, stručný popis interiéru, různé tipy a řešení problémů, které daný návrh vyžadoval. Také u každého interiéru najdete výpis předmětů a materiálů použitých v návrhu. Máte tak možnost přizpůsobit si i vaše bydlení podle návrhu, který se vám zde zalíbí. A v případě, že by jste si přáli navrhnout váš interiér designérem, poradím vám zde.


Co je na tomto DesignBlogu tak 3D?

Samozřejmě naše návrhy. Tím však nemyslím, že k nim potřebujete 3D brýle 🙂 Pracujeme ale v 3D programech, v kterých tvoříme vizualizace pro vaše návrhy. Snažíme se tvořit tyto vizualizace v realistické podobě, tak aby co nejlépe odpovídaly skutečnosti. Mít k dispozici takovou vizualizaci interiéru ještě před zahájením realizace je pro zákazníka obrovská výhoda. Zejména, když se chcete pustit do odvážnější nebo atypické realizace. Můžete se o tom přesvědčit třeba v tomto článku.


Jak funguje DesignBlog3D?

Pravidelná tvorba návrhů našeho studia zaručí pravidelný zdroj článků a inspirací pro tento blog. Navíc ke každému návrhu nachystám výpis předmětů a materiálů, které pak roztřídím mezi „Oblíbené produkty„. Tam najdete produkty, které se nám při navrhování osvědčily a ke kterým se rádi vracíme. A jestli se vám z tohoto výběru něco zalíbí, kliknutím na obrázek produktu se dostanete na stránku prodejce, kde si konkrétní produkt můžete zakoupit.


Jaký mám z blogu přínos?

Blog je zatím v plenkách, takže žádný 😀 Třeba až trochu vyroste… Nicméně, jak jsem psal na začátku, jedná se o vedlejší projekt. Věnuji se mu ve volném čase. A všechno tohle se snažím vybudovat bez rušivých reklam a bannerů. Jenom vy a mé články. Žádné vyskakovací video reklamy a jiné iritující marketingové hrůzy.

V dnešní době ale nic není zadarmo i tato stránka vyžaduje více než jenom časovou investici. Jestli se Vám můj blogu líbí, velmi bych ocenil, kdyby jste zvážili jednu z možností jak ho podpořit. Nemusí Vás to nic stát!