Design Blog 3D

Malá rustikální zděná kuchyně


Hmm… Tak jo, proč ne? 🙂

Tento článek bude trochu jiný. Už z poptávky návrhu bylo jasné, že zákazník nad vymýšlením kuchyně strávil hodně času. Kdyby si měl ještě něco rozmyslet, tak už by to dávno udělal. Již měl o své kuchyni zcela jasnou představu. Pokusit se mu něco rozmlouvat by bylo, jako snažit se přesunout naši kočku ze svého zahřátého místečka na sedačce… teda bez šance.


www.interierstudio3d.cz

A nebudu lhát. Při čtení poptávky jsem si párkrát vytřel oči, abych se ujistil, že vidím dobře 🙂 Šlo o poměrně malou místnost s třemi dveřmi a oknem… a má tam být zděná rustikální kuchyně? Lednice uprostřed místnosti? Barový pult? Velká rohová rustikální digestoř? Nejdříve jsem jen vrtěl hlavou, ale čím víc jsem nad tím seděl, tím víc do sebe začalo všechno zapadat.


www.interierstudio3d.cz

Zde přijdou vhod realistické vizualizace interiéru. Díky vizualizaci zákazník přesně uvidí, jak bude kuchyně vypadat ještě před realizací. Ujistí se tak, zda bude kuchyně zcela odpovídat jeho představám.

Nakonec jsem to přijal jako výzvu a pustil se do práce. Modelování kuchyně zabralo trochu času. Také jsem si dal záležet na materiálech jako dřevo, obkladačky a cihlový obklad, aby měly tu správnou rustikální patinu. Byla to spíše 3D grafická práce než designérka práce.

Bohužel troubu, varnou desku a nerezový dřez již měli zákazníci zakoupené. Osobně bych pro maximální autentičnost volil keramický dřez Blanco Panor 60 keramik PuraPlus a troubu v klasickém vzhledu jako třeba
Gorenje BO 73CLI.

Ve výsledku ale stačilo jenom pár drobných úprav a maximální spokojenost byla na světě.


CELÁ GALERIE:


4 thoughts on “Malá rustikální zděná kuchyně

  1. Dobrý den, můžete mi sdělit jméno designera, který navrhoval Malou zděnou kuchyň. Něco podobného bychom si představovali. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *